Penzion

Ubytování Jindřichův Hradec - Penzion Jižní Čechy

Rozhodli jste se pro penzion v Jižních Čechách? Hledáte *** penzion, chcete mít krásné ubytování, klid a pěkné prostředí? Penzion DOBRÉ ČASY, ubytování v Jindřichově Hradci v Jižních Čechách splní Vaše přání. V DOBRÝCH ČASECH najdete penzion v Jižních Čechách na vysoké úrovni. DOBRÉ ČASY - penzion, restaurace v Jindřichově Hradci.

Penzion

V našem ubytování v Jindřichově Hradci si vyberete v 6 dvoulůžkových pokojích, ve 2 třílůžkových pokojích, ve dvou čtyřlůžkových apartmánech a jednom bezbariérovém dvoulůžkovém pokoji v přízemí. Dále penzion disponuje jedním bytem v podkroví s možností ubytování až 8 osob. Pokoje a apartmány jsou vybaveny koupelnou, WC, internetem, TV. Penzion DOBRÉ ČASY je vhodným místem pro dovolenou a ubytování v Jižních Čechách nebo přímo v Jindřichově Hradci.

Jižní Čechy jsou malebným krajem rybníků, lesů a rašelinišť, středověkých městeček, venkovských kostelů a bělostných statků. Jde o turisticky atraktivní lokalitu a Jindřichův Hradec může sloužit jako dobré místo k ubytování a základna pro výlety po Jižních Čechách. Využijte penzion v Jižních Čechách a ubytování Jindřichův Hradec a prožijte svou dovolenou příjemně, ve stylovém penzionu a restaurací se zvěřinou z vlastního chovu!

O naše hosty v penzionu se v restauraci vždy postaráme.

Popis ubytování v našem penzionu

Pokoje jsou v penzionu umístěny ve druhém a třetím poschodí penzionu. Přístupné výtahem. Penzion disponuje 6 dvoulůžkovými pokoji, 2 třílůžkovými pokoji, 2 čtyřlůžkovými apartmány, 1 dvoulůžkovým pokojem s bezbariérovým přístupem a bytem v podkroví se samostatným vstupem, kde je možné ubytovat až 8 osob.

Ubytování Jižní Čechy v našem penzionu je velmi příjemné, také vzhledem k tomu, že styl budovy, zůstal i v interiéru pokojů zachován. V interiéru jsou zachovány původní trámy, které tvoří složitou střešní konstrukci mlýna, která v sobě nesla i několikapatrovou soustavu mlynářských strojů.

Ubytování Jindřichův Hradec je komorní, plně vyhovuje nárokům na dovolenou. Pokoje jsou položeny na východní, nebo západní stranu. Východní strana je stranou na stranu řeky Nežárky a jez. Řeka a jez příjemně šumí a je na pokojích slyšet tuto kulisu, přesto jsou našimi hosty vítány. Pokoje na západ jsou obráceny na pastvinu a les za ní. Celkový počet lůžek je 32. Nečeká Vás tedy rušný hotel, ale klidné a pohodové ubytování v Jižních Čechách. Právě toto místo by měli preferovat lidé, kteří mají rádi klid a perfektní zázemí pro své ubytování. Takové podmínky ubytování budete jen těžko hledat v centru Jindřichova Hradce.

Další informace:

 

Penzion Dobré Časy