Restaurace Dobré Časy, Jindřichův Hradec, ubytování jižní Čechy.

Otevírací doba restaurace v sezóně 2018:

duben, květen
pátek16:00–21:00 h.
sobota11:00–21:00 h.
neděle11:00–21:00 h.
červen
pondělí - pátek16:00–21:00 h.
sobota11:00–21:00 h.
neděle11:00–21:00 h.

červenec a srpen
pondělí - neděle11:00–21:00 h.

září
pondělí - pátek16:00–21:00 h.
sobota11:00–21:00 h.
neděle11:00–21:00 h.
Penzion je v provozu i mimo sezonu NONSTOP.
O ubytované hosty se postaráme i v restauraci.

Po předchozí dohodě změna otevírací doby možná.

Prodej našich výrobků


Hotové pokrmy do skla, bez použití barviv, konzervantů, z masa naší farmy a čerstvých lokálních surovin.

Ceník výrobků (PDF)

Jižní Čechy, Jindřichův Hradec, skvělé ubytování a kvalitní gastronomie jdou ruku v ruce s penzionem Dobré Časy. Nekuřácká restaurace, jejíž podobu byste jen těžko hledali jinde ve městě Jindřichův Hradec či jiném místě, kdy projíždíte jižní Čechy, je navržena s citem a úctou k budově, v níž se nachází. Je příjemným doplněním atmosféry místa a penzionu. Krb v restauraci je nejen uměleckým dílem ale i funkčním prvkem, kde grilujeme vynikající speciality. Mlýnské kolo v interiéru, není jen krásná kulisa ale i funkční pohon grilu v krbu. Venkovní terasa nad jezem je potom dokonalým místem pro Váš odpočinek.

Restaurace je taková, jak ji popisujeme. Krásná, nekonvenční, jiná. Naše kuchyně je moderní a podle všech hygienických norem špičkově zařízená. V roce 2011 se nám konečně podařilo dát dohromady kolektiv pracovníků, kteří dokázali naplnit naše představy o tom, jak má restaurace fungovat jak po stránce gurmánské, tak skvělé obsluhy na „place“, ale i po stránce lidských vztahů na pracovišti. Nebojíme se tvrdit, že Vám vaří nejlepší kuchařka ve městě Jindřichův Hradec. Naše servírky jsou vždy příjemně naladěny a v restauraci Vás rozhodně nikdo „neokrade“....

Ubytovaným hostům, kteří navštíví jižní Čechy, Jindřichův Hradec a penzion Dobré Časy, v restauraci nabízíme nadstandardní snídani, která je v ceně ubytování a v sezoně si můžete vybrat z aktuálního jídelníčku zvýhodněné menu k večeři. Minimálně jedenkrát v týdnu v něm nabízíme grilované speciality z ryb a různých druhů mas z našich obor. Aktuální jídelníček je k dispozici v restauraci a během snídaně si v něm označíte, kolik večeří si na konkrétní pokoj objednáváte. Pokud si ze speciálního večerního menu nevyberete, je samozřejmostí i výběr z běžného jídelního lístku.

Firemní klientele nabídneme totéž a zajistíme servis při jejich akcích na dohodnuté úrovni.

Pokud se týká masa použitého k přípravě jídla, ujišťujeme Vás, že naše nabídka je velmi zajímavá a též nevšední.

Zde je příklad:

Milujete zvěřinu tak jako generace před námi? Zvěřina byla slavnostním pokrmem králů a urozených. Zvěřina, pro svoji výjimečnou chuť a ne zcela běžnou dostupnost, by neměla chybět na jídelníčku restaurace, která chce být pro hosty nevšední a atraktivní.

Od první chvíle, kdy jsme se rozhodli vybudovat v tomto starém mlýně restauraci, jsme věděli, že tento dar Jihočeské přírody, rozhodně chceme mít v nabídce jídel. Ale! Ale cesta zvěřiny, neřkuli kvalitní zvěřiny do kuchyně restaurace je velmi složitá. Jednou z mála možností, je zvěřinu nakupovat ve velkoobchodech. Přímá cesta nákupu od mysliveckých sdružení není vzhledem k našim legislativním podmínkám možná. Jaký má však zvěřina nakoupená ve velkoobchodě původ? Lze prohlásit, že je kvalitní a zdravá? Co víme o zvířeti kdesi uloveném, které dostane kuchař ke zpracování do kuchyně ve formě kusu zmrzlého masa? Byl to říjný jelen nebo daněk? Jak bylo zvíře staré? Vyrostlo v lese, nebo v prostředí intenzivně zemědělsky obhospodařovaném? Čím se živilo, než bylo uloveno? Spásalo plodiny, které zemědělci týž den postříkali proti škůdcům nebo plevelům? Jako myslivec vím, že velmi často ano. Zvěř v naší přírodě, často jinou možnost nemá. Ochranné lhůty pesticidů, herbicidů atd. nezná a nerespektuje. To jsou fakta i otázky, na které nelze dát jednoznačnou odpověď.

Vážený hoste, trvalo to velmi dlouho a stálo nás to mnoho úsilí, abychom mohli prohlásit: „Zvěřina u nás podávaná má původ, o kterém víme vše“. Pochází ze zvěře, která vyrostla na našich pozemcích okolo našeho penzionu, kde se již řadu let žádné chemické prostředky nepoužívají. Její píce, seno ani tráva, nebyla chemicky ošetřována. K chovu jsme vybrali kvalitní a zdravá zvířata, o která pečujeme po celou dobu s nejlepší péčí a láskou. Proto, můžeme s klidným svědomím říci. Vážený hoste, zde Vám bude předložen pokrm ze zvěřiny kvalitní, zdravé a čerstvé. Spolehněte se!

Ubytování jižní Čechy Jindřichův Hradec restaurace a penzion Dobré Časy

Přejeme Vám dobrou chuť!


česky deutsch english
Penzion Dobré časy na facebooku
Proč přijet k nám?
  • Jsme penzion Jižní Čechy a restaurace DOBRÉ ČASY na krásném místě v Jižních Čechách, na břehu Nežárky
  • Ubytování v Jindřichově Hradci a přitom na samotě a v klidu
  • Ubytování *** v komfortních pokojích a apartmánech
  • Výtah, internet, telefon, TV, trezor na pokoji
  • Vlastní parkoviště,penzion Jižní Čechy, Jindřichův Hradec na dosah
  • Svatby, oslavy, rodinné akce
  • Pro firmy konferenční místnost penzion Jižní Čechy, plný servis, školení, konference, prezentace, teambuilding
  • Krásná a dobrá restaurace
  • Penzion Jižní Čechy a restaurace DOBRÉ ČASY - Jindřichův Hradec – ubytování jižní Čechy, pro Vás
On-line objednávka ubytování
fotosvatba.net
hotel-ubytovani.com Ubytovaní v CR
Ubytování Jindřichův Hradec
Jižní Čechy rybářům
Jižní Čechy myslivcům
Ubytování v Jižních Čechách
Ubytování Jižní Čechy
Ubytování Jižní Čechy
Jindřichův Hradec král obory
Ubytování Jižní Čechy
spacer
Copyright © 2006-2019 DOBRÉ ČASY - Stylové ubytování v Jižních Čechách          Správa webu: Mon Alba
Fate Praha - brzdy Ferodo | hotel-in-czech.com | Chaty a chalupy k pronajmutí | Penzion Marie - ubytování Český Krumlov | TRIČKA s vlastním potiskem | Ubytování Rožnov pod Radhoštěm | Ubytování Šumava | Ubytování Třeboň | zacatek.cz